Fotograficzna jakość druku wielkoformatowego

W PrintCoast drukujemy w wielkim formacie na wysokiej jakości ploterze ekosolwentowym marki Epson. Wydrukowaliśmy już setki metrów witryn sklepowych, grafik do podświetleń, elementów wystroju wnętrz, systemów wystawienniczych oraz naklejek samoprzylepnych. Stawiamy na doskonałą jakość i trwałość.

Precyzja

Specjalizujemy się w druku wymagającym dużej dokładności, zachowywania określonej kolorystyki.

Jakość

Stawiamy na wysoką jakość naszych wydruków. Korzystamy więc tylko z najlepszych materiałów.

Ekologia

Nasz ekosolwentowy ploter korzysta z atramentów, które posiadają certyfikat Greenguard Gold.

Trwałość

Nasze wydruki wyróżniają się wysoką trwałością. Mogą zostać zabezpieczone laminatami.

Nasze wydruki zachowują wysokie nasycenie kolorów przez wiele lat. Używamy wysokiej klasy materiałów. Naszą mocną stroną jest druk wymagający dużej dokładności i zachowujący określoną kolorystyką. Ploter drukujący jest profilowany pod konkretne materiały, a operatorzy umiejętnie stosują profile ICC. W efekcie odnosimy sukcesy w druku dla sieci sprzedaży, galerii handlowych oraz firm dbających o komunikację wizualną swoich brandów.

Poza drukiem, oferujemy szereg usług dodatkowych. W celu zabezpieczenia wydruków przed promieniowaniem UV i uszkodzeniami mechanicznymi stosujemy laminaty, również podłogowe. Oferujemy także wycinanie ploterowe różnego rodzaju naklejek na materiałach samoprzylepnych. Oprócz druku oferujemy również wysokiej jakości usługę wyklejania powierzchni reklamowych, tablic, witryn sklepowych.

Naklejki, etykiety i folie

Drukujemy i wycinamy naklejki na foliach przeznaczonych do druku ekosolwentowego i UV. W tym tradycyjne naklejki z folii kolorowych i drukowanych, folie adhezyjne, elektrostatyczne, naklejki plombowe, podłogowe i wiele innych. W większym formacie folia ma zastosowanie przy wyklejaniu witryn sklepowych, okien, szyb w pomieszczeniach biurowych.

Druk
plakatów i obrazów

Druk ekosolwentowy ma zastosowanie przy niskonakładowym druku plakatów oraz druku na płótnach canvas. W przypadku druku na materiałach płaskich np.: na drewnie, sklejce, PCW czy plexi korzystamy z technologii druku UV. Mamy możliwość druku w dowolnym wymiarze, również w standardowych formatach A1, B1 czy B0.

Druk dla biur i punktów sprzedaży

Oferujemy wydruki wielkoformatowe na potrzeby brandingu wewnątrz biur i salonów sprzedaży. Poza foliami, jesteśmy specjalistami w druku do podświetleń, również bezpośrednio na twardych podłożach. W naszej ofercie znajdziecie również druk fototapet, począwszy od tradycyjnych tapet fizelinowych, po tapety papierowe i specjalne materiały samoprzylepne.

Roll-upy, banery i systemy reklamowe

Drukujemy na potrzeby systemów wystawienniczych i ekspozycyjnych. Zajmujemy się projektowaniem dedykowanych stojaków wystawowych oraz korzystamy z gotowych rozwiązań. W naszej ofercie znajdue się wiele modeli roll-upów czy różnego rodzaju ścianek. Jeśli zależy Ci na długoterminowej ekspozycji, możesz zlecić nam produkcję tradycyjnych banerów.