Czym jest
technologia druku UV?

Drukujemy na ploterze wielkoformatowym UV – Oce Arizona. Dzięki jego możliwościom, możemy zadrukować bezpośrednio niemal wszelkie podłoża płaskie o powierzchni 350×250 cm. Druk w pełnej palecie kolorów, jest utwardzany na powierzchni materiału za pomocą specjalnych lamp UV, dzięki czemu jest trwały i ma bardzo szerokie zastosowanie w reklamie i wzornictwie.

Sprawdź na jakich
materiałach drukujemy

Druk UV na PCV

Zadrukowane płyty PCV są bardzo często wykorzystywane do produkcji tablic, planszy reklamowych oraz materiałów POS. PCV znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest sztywność oraz odporność na czynniki zewnętrzne.

Druk UV na płytach dibond

Dibond jest bardzo często wykorzystywany podczas produkcji różnego rodzaju szyldów i kasetonów reklamowych. Zadrukowany dowolną grafiką dibond daje możliwość stworzenia wyjątkowo eleganckich elementów reklamowych.

Druk UV na plexi

Druk na plexi jest bardzo często wykorzystywany podczas produkcji elementów podświetlanych. Materiał ten bardzo dobrze rozprasza światło, znajduje więc zastosowanie przy produkcji kasetonów reklamowych czy liter przestrzennych.

Druk UV na sklejce

Druk na sklejce znajdzie zastosowanie przy tworzeniu nietypowych elementów reklamowych czy dekoracji. Wykorzystywany jest do produkcji systemów wystawienniczych, materiałów POS czy tablic informacyjnych.

Druk UV na bezbarwnej plexi

Charakterystyczna dla technologii druku UV jest możliwość zadruku bezpośrednio na przezroczystej plexi. Nadruk dowolnej grafiki, może być ciekawym elementem wystroju wnętrza w formie paneli mocowanych na ścianach mieszkań, biur bądź salonów sprzedaży. Druk na przezroczysta plexi jest alternatywą dla druku na szkle.

Druk uv
zastosowanie

zadruk uv białym kolorem

Druk
białym kolorem

Wyróżnia nas możliwość druku białym kolorem. Nasz ploter, poza kolorami z palety CMYK posiada osobny kanał do druku w bieli. Możemy osiągnąć lepszą jakość druku materiałów do podświetleń. Atutem druku z użyciem bieli jest możliwość przygotowanie grafik na ciemnych, bezbarwnych podłożach bez utraty ich nasycenia i kolorystyki.

zadruk uv na pudełkach

Druk materiałów
niestandardowych

Chętnie podejmujemy się realizacji zleceń niestandardowych. W technologii UV możemy zadrukować materiały płaskie, których grubość nie przekracza 5 cm. Zadrukowana farba ma lekko wypukłą strukturę. Jesteśmy profesjonalistami, którzy znają się na swojej pracy, współpracujemy z największymi brandami w kraju.