Druk materiałów poligraficznych

PrintCoast powstał na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie branży reklamowej. Sięgając korzeni druku offsetowego i cyfrowego. Wiele lat pracy spędzonych na różnym poziomie produkcji poligraficznej, pozwala sprawnie wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu optymalnego wykorzystania narzędzi potrzebnych do produkcji materiałów drukowanych.

Wydawaj mniej za więcej

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zmniejszyć wydatki na poligrafię. Osoby zainteresowane drukiem arkuszowym, mają świadomość różnic pomiędzy drukiem cyfrowym, drukarniami online a firmami oferującymi druk na zamówienie. W praktyce, każda ma swoje mocne i słabe strony. Poprzez połączenie własnego parku maszyn z ofertą naszych wieloletnich partnerów w obrębie druku offsetowego, wykazujemy się wyjątkową elastycznością w doborze technologii. Pozwala nam na zoptymalizowanie kosztów produkcji i oferowanie wysokiej jakości wydruków za niższą cenę.

Kolor jest
najważniejszy

Wiemy jak zrobić doskonałe wydruki. Korzystamy z oferty czołowych polskich drukarni, gwarantujących najlepszą jakość na rynku. Oferujemy druk katalogów, ulotek, plakatów, broszur, opakowań, kalendarzy i innych materiałów firmowych.

Pełna
obsługa procesu

Współpracując z nami, wszystkie procesy koordynujemy za Ciebie. Czuwamy, aby od początku do końca wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem, biorąc odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie pliku i dobór specyfikacji.